| Dan a întrebat:

Cati prieteni ai ajutat si cum? Astept un raspuns din partea voastra.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Eu imi ajut prietenii de fiecare data cand au nevoie de mine.Nu conteaza cum...prietenii sunt importantiwinking

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Prietenii pentru mine sunt foarte importanti. Ce prietenie e aia daca prietenii nu se ajuta unul pe celalalt?happyI-am ajutat mereu.Indiferent de situatie si ei la randul lor m-au ajutat happy

| SweetCandy a răspuns:

Mai eu cred ca pe toti prietenii i-am ajutathappy
acum cel mai si cel mai mult am ajutata o colega care trebuia sa faca o operatie si am facut cv gen "campanie" prin oras pentru a strange banii pentru ea...au fost niste momente unice...si am ramas profund impresionata...happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Imi place sa ajut pe cine pot, cum pot... Si nu fac o statistica cu asta... Ajut cu placere pe cineva daca pot... Incerc sa ajut, in masura in care pot, pe cineva care imi cere ajutorul...

| Cryssy a răspuns:

Am ajutat toti prietenii pe care am putut sa ii ajut. Intotdeauna cand pot, imi place sa ii ajut pe ceilalti.

| Timishan a răspuns:

Cati prieteni am ajutat?, dar cati straini oare!?, ...nu am lista cu cei ajutati (cu cei ce mi-au intors spatele insa, da!, nu uit si nu iert, sa vada ce inseamna sa fii sfidat si minit ca nu poti ajuta, fiindca, sunt genul de om cu puterea exemplului). Cum i-am ajutat?, ...intotdeauna cu bucurie sa fiu de folos, cum am putut. happybatting eyelashes

| matura a răspuns:

Caut sa ajut tot timpul.Nu este vorba numai de prieteni. Ajut persoane care au nevoie de ajutorul nostru.Adica,cei care nu se pot descurca singuri.
Posibilitatile financiare nu sunt mari, dar totdeauna sunt persoane care au mai putin decat mine si nu se pot descurca.Eu sunt sanatoasa si pot muncii.Asa am fost crescuta.Imi doresc sa am doar atat, cat sa nu uit sa fiu om.

| alinaandrei a răspuns:

Eu am incercat sa ajut pe toata lumea.eu nu ajut pe categorii daca te referi la "prietenii" din id meu de pe tpu.si incerc sa ii ajut doar pe cei la care stiu sa le dau un rasp corect nu incerc sa i duc in eroare daca nu stiu

| InGeRaSh_5771 a răspuns:

Pai si aici se vede prietenia noastra, nu am numarat de cite ori, insa stiu una, ca mereu am fost alaturi de ei la nevoie si tristete,,, si nu-i nevoie sastii nr exact, dar sa stii doar ca ti-ai facut datoria de prieten, fara a primi ceva inapoi... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe toti... dar nu am afost rasplatit cu aceeasi moneda cu care am platit.
Acum nu mai am nici un prieten...sunt foarte fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, nu m-am gandit niciodata la asa ceva. Dar stiu sigur ca te incearca niste sentimente minunate atunci cand faci bine.