| Nicolas3463 a întrebat:

Caut un partener pentru deschiderea unui site.Nu trebuie sa cumparam domeniu,site-ul e gratis. Putem scoate si un mic profit de la Google Adsense,dar daca reusim in timp sa il faceum cunoscut,poate facem profit si din reclame. Daca e cineva interesat, sa lase mesaj, eventual si cu o tema pentru site.

2 răspunsuri:
| VictorFT a răspuns:

M-ar interesa pe mine, ma descurc in site-uri, am mai avut cateva si pe cabanova.com, poate facem ceva amandoi.

| Nicolas3463 explică (pentru VictorFT):

Poti sa ma contactezi pe mess la randy_n06 in legatura cu siteul