| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ce a insemnat pentru voi primul om care a pasit pe Luna?

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Pentru mine a insemnat o noua era pentru omenire

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Un pas mic pentru om, un salt urias pentru omenire.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Aceasta e o dovada ca omul are posibilitati enorme spre progres.Problema este ca se investeste mai mult in dezvoltarea mijloacelor de distrugere.

| Gogu06 a răspuns:

Bravo lui, toata lumea il aplauda pe ala ca vezi doamne primul om care a pasit pe luna, dar de echipa care a facut posibil acest fapt nu spune nimeni nimic, de studiile si cercetarile ce au facut posibil acest lucru si cateaua aia layla sau cum o chema a fost in spatiu...

| zbye a răspuns:

Inseamna ca e lunatic laughing