| Roxana_6190 a întrebat:

Daca ai castiga la Lotto ce ai face cu banii? Eu as constri un camin ...sau ceva de genul asta...pentru copii nevoiasi! Voi?

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Oooooo! Cate n-as face...devil

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ca orice om normal, mi-as lua o casa decenta, o masina la fel si apoi as calatori sa vad lumea.
Declaratiile populiste, le las in seama politicienilor.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca as castiga la loto, as construi un spital numai pentru cei cu venituri minime pe economie si multe adaposturi pentru oamenii strazii.Este bine sa te gandesti si la tine dar si la acei carora viata le este traita in mizerie.

| ejaxz a răspuns:

Eu mias lua un caine.big grin

| denisa_4752 a răspuns:

Ahhh...as face o gramada de lucruri! mi as cumpara o casa, o masina, m-as rasfata la maxim, apoi as face cadouri familiei si prietenilor mei! as ajuta persoanele nevoiase, mi as cumpara un catelus... m as plimba nonstop...si asa mai departetongue

| vipstl a răspuns:

Am fost fericitul castigator la One Million
Great Britain Pound Sterling. Din milioanele de iduri de YM al meu a fost extras prin tragere la sorti.asta mi-au zis ei in mail. le-am dat ce mi-au cerut "datele personale" si m`au pus sa-i sun...era un numar din Marea Britanie."Anglia"...la 4 zile mi-au trimis cecul de 1.000.000 de lire sterline. Ce ai putea sa faci cu atatia bani? multe desigurwinking