| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce ai invatat din dezamagirile pe care le-ai avut in viata?

12 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Sa nu pun cerealele inainte de lapte.

| RAY a răspuns:

Ca chiar daca sunt virgin tot nu am scapat de a ma f cineva,sunt penetrat zilnic de cretini,prosti, tarfe, viata m-a invatat multe,am invatat sa numai cred in iubire, ca prieteni nu exista sunt iluzi, sa nu cred in nimeni, ca oamenii urasc adevarul, ca multi vor profita de bunatatea ta, daca esti bun toti vor sterge pe tine pe jos, ca fetele imi dau dureri de cap cand ma gandesc la ele dar si multa placere

| mentholinks a răspuns:

Nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ce mistret, amestecatura de carne ce esti.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ca viata chiar are tupeu.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Ca-s cea mai tare din parcare. Dar tu ce ai invatat?

| August99 a răspuns:

Sa imi ascult instinctul mai mult

| MorganaM a răspuns:

Ca nu pot avea incredere in nimeni... straight face si ca nu ma pot baza pe nimeni, doar pe mine. plus ca in tara asta nu poti reusi nicaieri daca nu ai pile; daca nu le ai, e vai si amar de tine sad

| ZoltanSzabo17 a răspuns:

Am învățat că uneori, viața este o târfă.

| Bora_Cristian_1977 a răspuns:

Eu n-am invatat mai nimic, dar subconstientul a invatat sa se protejeze. Cu timpul e mult mai greu sa legi relatii.