| RAY a întrebat:

Voi ce ati invatat de la viata ceva nou? ce ati invatat din greseli recente?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Nu te dezamageste nimeni, te amagesc unii sau te amagesti tu. Fara amagire nu exista dezamagire, si de obicei oamenii se autoamagesc.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca in cazul meu stii.
Da, am invatat.

| Mădă0611 a răspuns:

Recent am invatat, de fapt mi s-a reconfirmat, ca cercurile de prieteni dubioase trebuie evitate.

| RAY explică (pentru Mădă0611):

Oamenii te dezamagesc des, poate ai asteptari prea mari de la ei

| Mădă0611 a răspuns (pentru RAY):

Nu te dezamageste nimeni, te amagesc unii sau te amagesti tu. Fara amagire nu exista dezamagire, si de obicei oamenii se autoamagesc.

| zurick a răspuns:

Să nu mai pariez pe ciocolate făgăraș cu prietenii.

| R0R0 a răspuns:

Am invatat multe.
Sa nu am incredere in oameni, in principal.
Sa nu iau decizii pripite, sa analizez o situatie indeaproape si cu (,) calm.

| Florentina9210 a răspuns:

Ca nu intotdeauna lucrurile sunt cum vrem noi sa fie. Si am invatat ca se poate schimba o opinie intr-o secunda... desi nu a fost cea asteptata, a fost destul de ok, e mai bine decat nimic.

Răspuns utilizator avertizat