| Oriana99 a întrebat:

Ce ai vrea sa faci daca ai fi presedinte?

Răspuns Câştigător
| EmmyRock a răspuns:

As schimba tara in bine. As scoate-o din rahatu' din care e acum. as pune-o pe harta. I-as concedia pe toti care au contribuit la distrugerea tarii si as angaja niste oamenii cinstiti si care chiar isi iubesc tara. As schimba legea as facea-o mai eficienta si mai corecta. As schimba si invatamantu as marii salariile profesorilor care chiar merita. as convinge intr-un fel elevii sa se apuce de invatat pentru ca asta conteaza in viata pentru o munca cinstita. As construii spitale as marii salariile doctorilor pentru a face doctorii nostri romani sa vina inapoi la noi. As aduce aparatura si as imbunatati tot din spitale.I-as face pe oamenii sa nu se mai teama ca daca o sa mearga la un spital de stat sa se imbolnaveasca s-au sa primeasca un diagnostic gresit. As construii azile pentru batrani si as echilibra pensiile pentru ca unii au penii foarte mari iar altii au pensii de 3 milioane. As construii adaposturi sin centre pentru animalele strazii. Pt ca nu vreau sa mai fie omorati cainii sau pisicile, doar pentru ca nu au stapan. As conserva patrimoniile istorice. As face descoperiri arheologice care sa aduca mai multi turisti anual. As face pubicitate tarii pentru a vedea strainii ce tara frumoasa avem.

| WarHammer a răspuns (pentru EmmyRock):

Si de unde bani pentru toate astea?
Oricum coruptia este prea mare ca sa mai poate exista oamnei cinstiti.

| EmmyRock a răspuns (pentru WarHammer):

Oricum nu as devii presedinte. Deci.oh go on

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ar fi multe de schimbat! As face cumva sa fie bine pentru toti! Aici vorbesc de locuri de munca, salari majorate, retete compensate, gratuite pentru pensionari si multe altele! Nu cred ca are rost sa acum sa-mi scriu toate ideile.Pentru cei care ziceti ca nu sunt bani, gaditiva de doua ori inainte sa faceti o afirmatie de genu. Unii sunt prea mici sa intelega cum funcioneaza sistemul in tara asta si unde se duce cu adevarat o mare parte din bani...

| EmmyRock a răspuns:

Devenii*