| IuliaJuly13 a întrebat:

Ati vrea sa fiti presedinte pentru o zi? De ce?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, pentru ca intr-o zi nu pot face nimic de abia vorbesc cu un grup de parlamentari si pana ajung la un acord trece o saptamana.

| Abandoned a răspuns:

Sigur! Cat de mincinos sa fii ca sa nu zici da?
De ce? Pai n-as mai permite eutanasierea cainilor! Constructii de adaposturi de urgenta!

| XK a răspuns:

Daca as fi presedinte pentru o zi, v-as amaneta pe toti si nu m`ati prinde!

| venusdoom a răspuns:

O zi nu e suficienta ca sa schimbi tot ce vrei si sa reziste

| Dani04 a răspuns:

Da,as vrea.As da ultimele ordine pentru a face ceva notabil. Dupa care as da ordin ca la inceputul zilei de maine sa fiu impuscat in somn.

| IuliaJuly13 explică:

Si pe mihu il mai cheama si TPU si nu stie ca tara are 22 de milioane de romani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot ce as face eu in respectiva zi s-ar pastra si nu s-ar schimba, da. De ce? Pentru ca o schimbare minora de-a mea poate insemna o schimbare majora pentru intreaga romanie. As actiona in invatamant si medicina. Tot sa fie gratuit in aceste domenii :de la caiete pana la operatii. Nu numai bogatii sunt bolnavi. Nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, altfel stadionul ar fi plin de tepe la propriu, as reduce considerabil populatia tarii iar in frunte mi-as pregati o teapa personala si eu, mor si eu dar iau cu mine destui nelegiuiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihu, cati romani?!

| EduardTPU a răspuns:

Nu. Pentru ca nu e o slujba asa usoara cum credem cu totii, e in mana ta soarta a 22 de mii de romani pe care e foarte greu sa-i multumesti!

| Chriistiinex a răspuns:

Daca ar fi sa fiu eu presedinte pentru o zi l-as lasa pa altu ca poate ar termina autostrada laughing

| Midway a răspuns:

DA! De ce? sa termin autostrada si daca mai am timp de o cafea cu Udrea si cine stie daca ne mai ramane timp putem face sihee hee

| Hellsing a răspuns:

Da ca sa desfintez psdu laughing

| soarexxl a răspuns:

O zi ar fi putin pentru ce e in tara asta! Economia, pensile, salarile, si aducerea de investiti in Romania pentru a creste economia tarii si cu asta s.ar crea si mai multe locuri de munca cu salarii mai bune!winking