| denisa_2911 a întrebat:

Cine ati vrea sa fie presedinte?happystraight face

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Oricare dintre: Becali, Vadim, Antonescu
In niciun caz: Basescu, Geoana, Oprescu

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Toti sunt la fel si e trist, toti fac doar promisiuni si nimic mai mult...fiecare fura cat poate sa-i fie lui bine chiar daca o fi Basescu, Vadim sau oricare dintre cei care candideaza. Daca ar fi sa ofer un vot, voi opta pentru Basescuhappy

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Brrrrrrrrrrrrr... ce intrebare...Nu cred ca as putea sa-mi exercit votul din tot sufletul pentru unul din candidatii de acum! NU MAI AM INCREDERE IN VORBElE LOR! TOTI PROMIT...DOAR!

| jo_7646 a răspuns:

Sa trăiți bine!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot Basesc...altul nu mai este.

| xAL a răspuns:

Cam are dreptate Dany ....In fine eu as' vrea sa fie Berbecali ori Vadim laughing...