| anonim_4396 a întrebat:

Ce apreciati cel mai mult la un artist? (exp: modestia, talentul, personalitatea etc)

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Talentul, iar imediat după vine personalitatea.

| Fineness a răspuns:

Emoţia pe care o transmite fanilor.

| Nastia a răspuns:

Personalitatea,modestia.

| EyesSad17 a răspuns:

Cand spui artist cam spui totul hai sa iti explic cum sunt in generali artisti
personalitatea lor e un pic mai ciudata dar in acelasi timp e intersanta sa cunosti pe cineva artist (suflet de artist) e super
In general oameni aprecieaza ce nu au ei si ce nu au alti si nu pot face
stii cum vine asta? hai sa explic la ce ma refer eu Spre de exemplu multi sunt modesti si nu sunt artist, alti sunt sensibil dar nu atat de sensibil cat artisti
Toti suntem milosi dar diferenta intre un om simplu si un artist este ca el de fapt (artistu) in general traieste in alta lume isi creeaza (construieste) o lume de a lui lipsit de rautate sau alte lucruri comune cu viata reala
Si cum ti am spus oameni aprecieaza cam totul dar in primul rand aprecieaza opera nu toti suntem in stare sa facem o opera si personalitatea o avem cam toti
Oamenii admira
lucruri iesite din comun cu atat e puternica arta cu atat mai bine sa transmita emotile fiecarui om de exemplu rolul al fiecarui artist e sa faca pe omul sa uite de anumite lucruri din viata si sa intre in lumea lui
inainte te a cunoaste un artist ii cunosti prima data opera lui iar prin operele fiecarui artist arata cat de talentat este ce personalitate are si cat de modest poate fi (sper ca te am ajutat ) ^^

| ElHombre2000 a răspuns:

Talentul si personalitate sunt foarte importante la un artist. Daca nu le ai nu sesti artist!

| EachManDies a răspuns:

Talentul.

| Versaceecstasy a răspuns:

Privirea plina de umor cand creeaza cevahappy