| marius22x a întrebat:

Ce ar fi mai frumos? un laptop sau o tableta? nu stiu ce sa aleg. vreau ceva distractiv, jocuri dar si lucuri interactive.ma puteti sfatui?

5 răspunsuri:
| cosmy6886 a răspuns:

Un laptop e mai bun. Daca esti un gamer, iti propun un laptop de la Alienware, care e mai gros, dar e cel mai bun laptop de gaming, si e in jur de 40 milioane. Dar daca nu esti asa pasionat de jocuri, poti sa iti iei si un notebook.

| Wøodenpints a răspuns:

De ce există oameni atât de încuiaţi încât au impresia că pot compara un laptop cu un fund de mămăligă pe care dai cu degetul?
Sunt două chestii total diferite.

| Iubibilăă a răspuns:

Eu as alege o tableta.

| Marius998 a răspuns:

Laptopurile iti ofera mai multa putere, pentru jocuri, si filme, si ca tableta este portabil, dar daca mergi intr-o excursie sau ceva asemanator iti recomand o tableta, perfecta pentru niste jocuri si filme...