| AndreeaFarasperante a întrebat:

Ce ar trebui sa schimb la mine pentru a nu mai fi considerata nebuna?

Răspuns Câştigător
| Marya6329 a răspuns:

Nimic....chiar iti pasa de parerea altora? Ei pot sa te considere cum vor, tie trebuie sa iti laca de tine si nu altora.Fi tu insati, si simte-te bine in pielea ta...nu da atentie celor din jur; atata timp cat tu esti multumita de tine nu-i baga in seama de altii. Sper ca te-am ajutat te pup dulcebig grin

6 răspunsuri:
| MBG a răspuns:

De ce iti pasa daca chiar te cred alti nebuna?

Eu fac in asa fel incat lumea sa creada ca sunt nebun.

Nu tine cont de parerile tuturor...ci doar de a celor care tin la tine.

Dar daca vrei sa te schimbi...
Ai grija la imbracamine, machiaj si cum vorbesti cu ei.

Bafta

| SandraMikyZu a răspuns (pentru MBG):

O. bun deci nu sunt eu singura careia ii place sa fie considerata nebunalaughing incepeam sa imi fac grijilaughing(vezi sa nu)

| MBG a răspuns (pentru SandraMikyZu):

=]]

| AndreeaFarasperante explică (pentru MBG):

Multumesc pentru sfaturi. Mi-au folosit

| NeimaginabilA a răspuns:

UAU esti nebuna?
Da-mi ID-ul, i-mi plac oamenii nebuni happy

| MasterYoda a răspuns:

Ciorapii