| Dan_8062 a întrebat:

Ce are laptopul meu de se tot inchide din senin? Apoi il repornesc si se inchide iarasi peste 15-20 minute. Ce pot sa ii fac?

5 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Salutare.Laptopul tau ar putea avea mai multe cauze dar cred ca principala cauza de inchidere a laptopului din senin este faptul ca, coolerul tau nu mai raceste laptopul si se incinge si se stinge.Sau poate fi de la procesor desi nu cred.

| Becky97zambarici a răspuns:

Iti este moarta bateria! si al meu face la fel.Trebie sa-l tii tot timpul in priza(cat e deschis), altfel se inchide.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| Dan_8062 explică (pentru Becky97zambarici):

Pai e mereu in priza nu cred ca e asta problema. Stiu ca se inchide imediat ce e scos din priza

| Becky97zambarici a răspuns:

Este moarta bateria! Si al meu face la felhappy. Trebuie sa stea la incarcat tot timpul cat e deschis altfel se inchide.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| Becky97zambarici a răspuns:

Pai e din cauza baterii! Trebuie sa ti-o schimi :l. Ori ti-o scimbi ori nu.
Eu rezist asahappy