| fobie de mate a întrebat:

Ce ati alege: 1. un barbat/femei pe care sa il/o iubiti, dar sa fie sarac/a si fara scoala.
2. un barbat/femeie pe care il/o iubiti, dar sa fie sarac/a si cu scoala.
3. un barbat/femeie bogat/a cu scoala, urat/a, pe care sa nu il/o iubiti
4. un barbat/femeie bogat/a, fara scoala, frumos/oasa, sa nu il/o iubiti.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

| fluturas a răspuns:

Varaianta a2a, dar si prima
daca iubesti pe cineva nu cred ca poti renunta, doar pentru ca nu are scoala happy, iar daca ai scoala te poti si angaja
deci ambele variante, sunt multe persoane care nu au nu stiu cata scoala, dar au ajuns cineva happy poti sa nu ai scoala, dar sa ai cap, si cu un pic de ajutor sa-ti deschizi o afacere happy

iar 3 si 4 nu, degeaba e frumos si bogat daca nu il iubesti happy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

2. un barbat pe care il iubesc, sa fie sarac si cu scoala.pentru ca daca ai scoala, te poti angaja

| Helvete a răspuns:

2.

| Ally_8613 a răspuns:

Sincer2.big grin

| Didi96 a răspuns:

Prefer varianta 2 daca are scoala calumea generala+liceu+ facultate poate castiga frumos...

| Diana_7024 a răspuns:

2. un barbat pe care sa-l iubesc chiar daca e sarac putem avansa in cariera impreuna ...si in plus in ziua de azi toata lumea are scoala dar nu toti au bani. iubirea este cea mai importantatongue