| Florincrap a întrebat:

Ce ati face daca ati fi in restaurant,ati comanda un meniu,sunteti sigur ca aveti bani sa platiti,dar,cand vine nota de plata,constatati ca nu aveti bani suficienti sa platiti meniul, nefiind insotiti de cineva?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As apela la un prieten/a, sincer nu cred ca se va intampla asta vreodata pentru ca niciodata nu ma duc de una singura intr-un restaurant si niciodata nu comand mai mult decat imi permite buzunarul

| greyhound a răspuns:

As lasa gaj ceva, pana ma intorc cu banii sau as suna pe cineva sa-mi dea niste bani

| Kasia a răspuns:

As spune ca ma duc pana la baie si as lua-o la fuga laughing

| Dennii14 a răspuns:

Sun pe mama, tata, prieteni sa-mi mai aduca bani laughing

| AndraDea a răspuns:

As suna un prieten sa-mi imprumte banii!