| numele22 a întrebat:

Ce ati fi in stare sa dati pentru persoana iubita (bineinteles daca aceasta merita)? Ce ati face pentru ea?

Răspuns Câştigător
| AndraRox a răspuns:

Niciun sacrificiu nu este suficient de mare pentru a-ți arăta dragostea pentru persoana iubită.
Cred că iubirea ce o port pentru el este cea mai importantă. Bineînțeles, aș fi dispusă să îmi dau și viața dacă este cazul.

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Sincer as da totul ca sa ne fie bine si sa stiu ca putem fi fericiti, dar mai ales intai aceea persoana trebuie sa merite.De exemplu in fosta mea relatie am dat totul, m-am riscat, am luptat pentru el, as fi dat totul chiar si viata mea si cu ce m-am ales? cu dezamagire, bataie de joc si rani care nu se vor vindeca niciodata.Asa ca in urma experientei trecute, am deschis bine ochii si mi-am invatat lectia.As da totul daca aceea persoana ar merita cu adevarat, altfel nuhappy

| IamNiemand a răspuns:

I-aş da inima mea.

| Dariusuu a răspuns:

Aș face totul ca să fie fericită, prin orice gest, orice lucru.

Și cu asta am spus tot.

| girl00 a răspuns:

As da totul pentru acea persoana.m-as lasa pe mine pentru el love struck

| RennaM a răspuns:

Sincer mi-as da si viata pentru ca il iubesc extrem de mult si si el pe mine si merita sa fac un asa gest.