| n1445 a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti in viitor?

Răspuns Câştigător
| Purgatoriu a răspuns:

Sa incerc sa ma afirm in lumea artei si sa fiu fericita.

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa ating o stare de constiinta mai inalta.

| 愛日本 a răspuns:

Sa lucrez in alta tara, sa am o familie fericita, sa am o viata normala happy

| n1445 explică (pentru 愛日本):

Mda stiu cum te simtihee hee

| 愛日本 a răspuns (pentru n1445):

Adica raised eyebrows?

| n1445 explică (pentru 愛日本):

Stiu cum e sa-ti doresti sa mergi in alta tara

| n1445 explică (pentru 愛日本):

Va urez mult succes tuturor si multumesc pentru raspunsuri :*

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toate răspunsurile sint frumoase, si ave ti tinerilor obiective frumoase, dar nu investiti timp si energie intr o lume care incurînd va fi distrusă.

| Alecsyyya a răspuns:

Sa reusesc sa fac ceva cu micile mele pasiuni: desenul si compusul de poezii, cantece, povesti etc. Vreau sa fac ceva ce imi placewinking

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Vreu sa fac ceva gen cu internetu.
Ma gandem la ceva cu videoblog... se castiga bine.

| n1445 explică (pentru OnuOnulică):

Succes!

| OnuOnulică a răspuns (pentru n1445):

Multumesc frumoswinking si tu succes in tot ce o sa faci de azi inainte

| n1445 explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc!

| Dariusuu a răspuns:

Să îmi urmez visele, și atunci când o să trăiesc un vis aș vrea să știu că e un vis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-mi îndeplinesc toate visele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau să mă fac medic ginecolog.De aici îți dai seama cât de mult îmi plac mie păsările.

| SebylVane1890 a răspuns:

Multe! Mi-ar lua prea mult daca le-as enumera pe toate big grin

| Rape a răspuns:

Sa imi continui studiile, sa imi intemeiez o familie, sa parasesc tara

| mariutza21 a răspuns:

Sa devin profesoara de matematica si asistenta, sa am o familie frumoasa si fericita! happy