| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face unui baiat care implineste 20? Nu stiu multe despre el pentru ca nu ne cunoastem de mult, noi doar vorbim si m-am gandit ca ar fi frumos sa ii fac cadou. Dau funda!

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Daca este primit de la o persoana draga atunci eu cred ca ar purta ceasul.
(Am zis draga intrucat nu mi-a venit alt adjectiv, nu am vrut sa insinuez nimic)

Este greu sa alegi ceva pentru aceasta varsta, mai ales daca nu il cunosti.
Hai sa o luam prin eliminare.
Haine personalizate dai la prieteni apropiati pe care ii cunosti.
Nu il cunosti ca sa stii de ce are nevoie sau ce ii place sa faca (hobby)
Nu stii daca colectioneaza ceva?
Vreo pasiune ascunsa, nimic?
Atunci parerea mea este ca mai bine te uiti atenta la el sa vezi ce ii place sa faca sau sa poarte, poate observi ca ar fi draguta o husa la telefon sau ceva de genul...stiu si eu?

Daca nici asta nu merge atunci il poti intreba daca vrea ceva cu toate ca mai mult ca sigur va spune ca nu e nevoie de niciun cadou.

| Sociopat a răspuns:

Ii urezi la multi ani.

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru Sociopat):

Pe langa asta? laughing asta nu e cadou

| Sociopat a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

De ce e nevoie sa faci cadou unei persoane cu care doar vorbesti si nici asta de mult timp. Daca era o anume implicare sentimentala din partea ta mai ziceam, ca, de, vrei sa-i arati ca-ti pasa de el si ca e important pentru tine dar asa...O simpla urare e suficient sa-i arati ca esti constienta de existenta lui si esti interesata in a continua conversatiile cu el. Ce rost mai au cadourile daca le oferim tuturor?

In plus, intr-o lume in care lumea, efectiv, se sparge-n figuri cu tot felul de urari care pana si pentru Eminescu ar fi prea pompoase un simplu "La multi ani!", spus in viu grai, e mai mult decat suficient sa arati ca-ti pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un ceas.

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut ca nu poarta.