| PsyhoChild a întrebat:

Ce cadou ii pot face unei fete de secret santa?
Ma gandeam la o jucarie de plus sau o cana cu un text dragut pe ea.
Alte idei?

Răspuns Câştigător
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O jucărie de pluș în regulă deoarece, dacă nu-i place poate să o dea altei persoane. Altă soluție e o brățară de la artizanat.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani are!
Daca este pana in 13-14 ani, pot sa-i cumperi o papusa cu caracter din Frozen. ca-s la mare moda acum.

| Sadgrl a răspuns:

Poti sa ii faci cadou o perna sau o patura de aceea pufoasa din Pepco O caciula sau un fular un glob de sticla de acela cu apa inauntru. O lampa o sticla pentru apa sau un orice legat make-up