| Robert5678 a întrebat:

Ce cerinte trebuie implinite pentru a deveni "Expert TPU"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte se faceau nominalizari. Acum, alege Raluca.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Sa raspunzi la intrebari, dar inteligent, la mistocareala, cu stiinta necitita, cu multa intuitie, exprienta si cu mult bun simt ca si "bro"sau amuzant ca si "zoombe3". vei fi pe podium OK
Succes! happy

| DeNyyy a răspuns:

Trebuie sa ai cateva fundite(nu stiu cate )si trebuie sa ai si multe raspunsuri inteligente si folositoare

| love44katyp a răspuns:

Trebuie sa fi propuswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. sa raspunzi la cat mai multe intrebari chiar daca nu cunosti o iota in domeniu... inventezi tu ceva... important e sa te remarci.
2. sa fii agramat