| Haydee a întrebat:

Ce trebuie sa faci pentru a deveni un expert TPU?big grin

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa ai cat mai multe raspunsuri folositoare si inteligente, sa ai raspunsuri castigatoare, sa inti mai des pe TPU.
Oricum nu ai nevoie de astawinkingE important sa ajuti oamenii su sa fie Expert big grin

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am un soc acum.

daniela
| daniela a răspuns:

Oare are vreo importanta aceasta titulatura? important este sa te simti bine pe acest site, sa te faci util, sa afli lucruri noi sau sa-i inveti pe ceilalti ceea ce stii tu.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sa ai pile.

| inna a răspuns:

Schimba-ti si tu nimic-ul in Expert si gatawinking

mlm
| mlm a răspuns:

Crezi ca castigi ceva daca esti expert? Nu, dar daca vrei din adins sa devii expert persevereaza in raspunsuri cat mai bune si vei ajunge ceea ce iti doresti.

| Haydee explică:

Linisteste-te Flav, respira adanc, ca iti trece socu, Crisu ia si tu o aspirina pentru dureri de cap.
Eu eram doar curioasa cand am pus intrebarea dar oricum, va multumesc la totibig grin

| silvio a răspuns:

Sa dai din coate, sa ai cat mai multe raspunsuri (poa' sa fie si "nu stiu", "de-aia", "da", "nu", nu conteaza, principalul e sa fii primul cu raspunsul rolling on the floor ), sa participi la cat mai multe chat-uri (asa te vei face remarcat big grin )...
sau poti incerca sa dai cat mai multe raspunsuri folositoare... happy

| Crisu_8081 a răspuns:

Me duele la cabesa straight face

| Lumy a răspuns:

Sa dai cat mai multe raspunsuri inteligente pentru ai ajuta pe alti incat sa aleaga raspunsul tau castigator...cat mai multe fundabig grin

| Dior a răspuns:

Pentru a deveni un expert TPU trebuie sa raspunzi la intrebari si sa ai raspunsuri castigatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce vrei. Expert TPU incognito, asa ca mine, d-asta cu fundita si coronita laughing, sau expert TPU simplu, adica un grad inferior rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pentru a deveni expert TPU, trebuie să fi activă pe site, să răspunzi cât mai bine la întrebări pentru a primi cât mai multe: folositor, inteligent, amuzant cât şi răspunsuri premiate.
Mult succes.
Pa, pa.