| Lavinia_1243 a întrebat:

E o intrebare mai mult pentru fete da sunt bine venite toate rasp.: cum ii dai de inteles unui baiat ca-l placi fara sa i-o zici in fata?

Răspuns Câştigător
| ggeorgiana28 a răspuns:

Pai eu am incercat la tara.Intai i'am luat pe toti la asa zisa"plimbare " si m-am dus langa baiatul respectiv apoi m-am prefacut ca mi-e frig si el m-a imbratisat apoi mi-a spus ca lui ii place de mine iar eu ca il plac. funda plssss sa devin senoir ca's junior

1 răspuns:
| Bunicul62 a răspuns:

Buna treaba eu in tinerete alergam dupa fete acum este invers.
Nu vreau funda