| udrescuf a întrebat:

Ce credeti ca sa-r fi intamplat daca exista YouTube cand s-a nascut Iisus? happy

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ne-am uita cuma toti la videoclipuri cu el cand facea minuni

| lpavel a răspuns:

Ce crezi ca s-ar intampla daca toata lumea ar putea obtine orice numai pocnind din degete? happy

| udrescuf explică (pentru lpavel):

Am fi toti bogati si am avea casa cu cascata.

| udrescuf explică (pentru udrescuf):

Cascada*

| danay72 a răspuns:

Tot asa era. Dacă ei au contestat miracolele făcute de el deși au fost prezenți. Doar oamenii sinceri ar fi reacționat.

| SG1995 a răspuns:

Pai nu ar fi fost luat in serios, probabil ar fi fost privit ca unul dintre fondatori de secte, insa ar fi primit credit ca orator talentat, desi Pavel a facut cea mai mare parte, ela dezvoltat doctrina si a adus crestinismul in Europa, Iisus nu avea intentii de genul, el planuia doar sa revitalizeze mosaismul.

| oglindasultanului a răspuns:

Oare cum dovediti ca n-a existat tehnologia si ca povestile biblice ar fi mai adevarate.

| 393Dan a răspuns:

Video-urile la tema ar fi avut milione de vizionari si cam jumatate din ele dislike-uri

| munteanuionvictor a răspuns:

Ar fi ajuns cunoscut mult mai repede.

| denisTiky a răspuns:

Facea daily vloguri