| petitdreamer a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla cu Romania, daca nu vom depasi criza economica? ( cu tot cu imprumutul care vrea Basescu sa il faca )?

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Nu cred ca e dracul chiar asa de negru. Criza nu ne va omori, pe totilaughing Vom depasi criza, dar nu pentru ca suntem noi destepti; ci pentru ca nu ne vor lasa cei din U. E. sa crapam. Romania este o tara cu multe de oferit Europei. De-aia am si fost trasi de maneca...

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Care criza economica? Imprumutul a fost facut... Am fost vanduti...

daniela
| daniela a răspuns:

O sa ne omoram unii pe altii pentru o bucata de paine

mira
| mira a răspuns:

Oricum, vom ramane prapaditii Europei.

| dulshe a răspuns:

Numai dumnezeu stie ce se va intampla! Eu zic sa ne lasam dusi de val:p

| endofstory a răspuns:

Imprumutul l-a facut deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem datori deja(imprumutul sa aprobat), intreaba-l pe basescu cu ce a garantat el imprumutul ca eu nu stiu de unde ai poate da inapoi, bani imprumutati se duc in contracte facute cu firme detinute de parlamentari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aici au vrut sa ajunga marionetele astea controlate de masoni