| Ruines a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla maine? Vreau sa stiu opinia voastra NU copy/paste-uri. (Simpla curiozitate)

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sarbatori fericite tuturor si o vacanta cat mai placuta!

Răspuns utilizator avertizat
28 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca va fi o zi friguroasa cum a fost astazi in schimb nu se va intampla nimic

| Musique a răspuns:

Nimic interesant.
Seară faină!

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru Ruines):

Cred că va fi o zi obișnuită. Poate puțin mai caldă (cu un grad, 2... că e iarnă) în rest, "nimic interesant" *exceptând toată zarva ce se va pace pe tema asta*

| oOSaritaOo a răspuns:

Eu zic că mâine e sfârşitul şcolii.

Răspuns utilizator avertizat
| oOSaritaOo a răspuns (pentru Ruines):

Nu va veni niciun sfârşit, asa spun cei de la Antena 1, că au greşit maiaşii nişte calcule... oricum pentru mine, e sfârşitul şcolii azi. laughing

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Fraierii care au platit locuri in buncare, ori echipamente de supravietuire, o sa-si dea cu pumnii in...

Răspuns utilizator avertizat
| Ramona000 a răspuns:

Cred ca toti copii se vor bucura de vacantahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Indestructible a răspuns:

Oficial, mâine voi lua vacanța. Mă voi duce la bibliotecă și voi împrumuta un teanc de cărți, ca să am ce face în vacanță. Iar apoi voi naviga pe TPU și voi borî când voi vedea mii de întrebări legate de faptul că n-a venit niciun sfârșit al lumii.

Răspuns utilizator avertizat
| Indestructible a răspuns (pentru Ruines):

Am observat, de aceea n-am pomenit nimic de apocalipsă, decât în ultima frază, căci e inevitabil ca oamenii să nu pună mâine întrebări despre faptul că n-a venit apocalipsa.

Răspuns utilizator avertizat
| SlenderWomen a răspuns:

Daca nu vine sfarsitul lumii cu siguranta sfarsitul scolii ieeeei!

Răspuns utilizator avertizat
| 0Andrew0 a răspuns:

Maine se termina semestrul 1, alinierea planetelor a sistemului solar si sfarsitul ciclului baktun.

| niko200 a răspuns:

Va ninge si ma vor baga iar prietenii in zapada.happy

Răspuns utilizator avertizat
| niko200 a răspuns (pentru Ruines):

Mdaaa.
Afara pot face cand ies cu prietenii de la mine de pe strada.

Da azi la scoala am incercat..era unu care m-a trantit de vreo 7 - 8 ori in zapada si ma mai frecat si cu zapada pe fata. [(Cu toate ca trebuie sa recunosc: Senzatia de cadere a fost tare si mai vreaulaughing ]

Răspuns utilizator avertizat
| niko200 a răspuns (pentru Ruines):

Nu..am cazut pe moalelaughing ca era zapada pufoasaaa si inalta..cu toate ca am cazut si pe unde era mai mica.da tot nu m-am lovit..mai mult m-am distrat..nu eram singura pe care navaeau colegii.

| stefy_6374 a răspuns:

Eu cred ca maine va rasari soarele ca in fiecare zi si absolut nimic nu se va intampla.

| MMaryus a răspuns:

Nimic...aceste vorbe spuse despre sfarsitul lumii sunt niste legende, poti dormi linistit

Răspuns utilizator avertizat
| pandel a răspuns:

Eu cred ca va fi o zi normala ca si azi si apropo eu nu cred in apocalipsa