| faimosul28 a întrebat:

Ce variante credeti ca va pica anul asta la seral pentru limba romana?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Am tot auzit ca pica Enigma Otiliei! Dar nimeni nu are de unde sa stie! Totul e sa invatati bine si restul va decurge de la sine! Eu va urez bafta! sa luati note cat mai mari si sa-mi spuneti si mie dupa bac ce subiect a fost! Ma intereseaza pentru ca anul viitor o sa dau si eu! Va pup!

| rebeca a răspuns:

Si cei de la seral au aceleasi variante ca si cei care invata la zi.
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va pica tot ca si la zi adica roman ceva, sau nuvela, poezie prea putin sper. Oricum trebuie sa te axezi mai mult pe romane.