| Cory_1336 a întrebat:

Ce credeti despre cosmin agache de la romanii au talent.va placut?

Răspuns Câştigător
| StefanutzDz a răspuns:

Normal...A fost fenomenal.Nimeni nu credea ca o sa impresioneze asa multa lume.Si apropo el e aproape singurul din Romania care face asa ceva.Bravo esti tare!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am vazut multi oameni care fac beat-box...dar serios chiar nu am vazut unul cu asa de mult talent!
cauta tu pe youtube beat-box si nu o sa gasesti pe nimeni cu asa de mult talent ca el!
@stefanbos ...nu e singurul din Romania care face asa ceva...dar e printre cei mai buni!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Deciii doamneee cat imi placeee de copiluu alaaa big grinbig grin laughing.
Cand se anuntau locurile, am vazut ca pe unu a fost baiatu cu mingea si cand trebuie sa anunte locu doi faceam :

doamneee cosmin agache, doamneee cosmin agachee. tineam tv'u in brateee si dupa aia m-am pus in pat sub plapuma si cand a zis cosmin agache am sarit cu tot cu plapumaaa.

doamneerolling on the floorrolling on the floor e talentu meu preferatt :X sper sa castigee :*
papa pup

| Deeu_1723 a răspuns:

Da.Are un talent mai ciudat, dar nu oricine la varsta lui poate canta astfel.