| hope2destiny a întrebat:

Ce credeti despre intalniri karmice, reincarnare, suflete-pereche etc? cine e pasionat de chestii dintr`astea, sa`mi lase id`ulbig grin

paa:*

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Hmm, astea nu sunt "chestii", karma e foarte matematica, nu e romantica. da, te intilnesti cu cei pe care i-ai mai intilnit in vietile anterioare, dar asta nu inseamna neaparat ca ii recunosti. poti sa ai o senzatie ca e cineva cunoscut, dar asta e tot.

| mihaibrasov a răspuns:

Id: mihaidinbrasov

| ChRoM a răspuns:

Pai daca esti o persoana nu neaparat foarte religioasa, dar sa crezi in religie, nu exista reincarnare... karma e un fel de bine faci bine gasesti si viceversa big grin, suflete pereche aici chiar nu stiu ce sa cred thinking

| Kiyy a răspuns:

Pai mie mi'se par foarte interesante love struck

| Maxchocolate a răspuns:

Despre intalniri karmice si sulfete pereche nu am auzit dar eu unul in reincarnare cred big grin...