| Youkillme a întrebat:

Ce credeti despre oamenii din moldova... vorbesc cu unul pe net...deci?

13 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Fiecare persoană are dreptul la o şansă. Nu contează din ce parte a ţării este, contează dacă este educat. Doar nu poţi vorbi cu o persoană care nici măcar nu ştie să se comporte în public. Dar ca să-ţi răspund la întrebare, oamenii din Moldova, sunt de treabă.

| eurynomus a răspuns:

Sunt prosti violenti betivani si de multe ori imputiti si lenesi. Astia sunt moldovenii

| LanaDelReyFan a răspuns (pentru eurynomus):

Esti prost daca poti sa crezi asta

| Youkillme explică (pentru LanaDelReyFan):

Sunt de acord cu tine....ai niste rude acolo... daca da si eu!

| eurynomus a răspuns (pentru LanaDelReyFan):

Cred ca esti cam redusa mintala fetito sau nu ai fost pe acolo, eu am fost de mai multe ori si m am ingrozit de ce pot sa faca. Eu vorbesc din experientele traite pe plaiurile moldovei nu din ce cred sau nu cred. Asa k tinet ti parerile pentru tine

| LanaDelReyFan a răspuns (pentru eurynomus):

Eu stau in Iasilaughing

| LanaDelReyFan a răspuns (pentru Youkillme):

Mersihappy

| eurynomus a răspuns (pentru LanaDelReyFan):

Atunci te inteleg si te compatimesc

| Xtadelo a răspuns:

Locul de unde este... defineste o persoana? raised eyebrows
Asta-i buna! laughing

| Youkillme explică (pentru Xtadelo):

Sunt de aceeasi parere doar ca am vrut sa vad parerea celorlalti din curiozitate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu agreez accentul. Deloc.
In rest...nu il pot caracteriza ca om având ca unică dată informativă despre el regiunea ţării in care locuieşte (sau ţara, dacă te referi la Republica Moldova).

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Au un accent 'şto.

| Armatistul82 a răspuns:

Ce are daca e din moldova atata timp cat nu e nesimtit