| Credinoameni a întrebat:

Oamenii din Republica Moldova vor sa se uneasca cu Romania sau vor sa fie lasati in pace? Credeti ca ne vom uni vreodata?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Eu zic să fim patrioți și să începem să ne unim cât putem de mult cu moldovencele. laughing

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Oamenii de acolo nu sunt numai români. Ei vor să trăiască mai bine, și nu neapărat să aibă capitala la București.

| Mosotti a răspuns:

Nu ne vom uni nu ca nu vrea sau vrea lumea, nu vor aia din Moldova de la conducere ca au si ei posturi mari, privilegii acolo, nu le convine sa si le piarda unindu-se cu noi si sa preia astia de aici conducerea si acolo.

| scp3008 a răspuns:

Romania are deja destule probleme economice, anexarea unei regiuni si mai sarace ar duce in colaps economia