| emilia21 a întrebat:

Ce credeti despre oamenii foarte bogati?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ca au fost si ei candva la fel de saraci precum noi.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca este meritul lor, ii respect si ii admir, day dreaming daca meritul e a parintilor, imi sunt indiferenti sau in unele cazuri chiar ma dezgusta. whistling

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt nefericiti! Dorinta de a aduna noi si noi averi le ocupa tot timpul si nu mai au cand sa se bucure de ele. Iar cei din jurul lor nu se stie daca stau cu ei de dragul lor sau pentru bani!

| darrio2007 a răspuns:

Unii au ajuns astfel prin multa munca de-a lungul anilor. Dar majoritatea, mai ales de pe la noi, prin mijloace mai putin cinstite.

Răspuns utilizator avertizat
| andrei a răspuns:

Aceasi parere ca si darrio2007winking