| blabal a întrebat:

Ce credeti despre poluarea Terrei? Unde vom ajunge daca continuam in ritmul asta?

Răspuns Câştigător
| BlueBolty10 a răspuns:

Nici mie nu-mi place dar asta e crudul adevar, nu putem opri toti oamenii din poluat. Poate din aceasta cauza Terra va disparea, dar peste mult timp.

2 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Din ce in ce mai multe inundatii, alunecari de teren, boli pulmonare, dar sa nu disperam.Cu toti avem ingeri pazitori si se munceste din greu sa ne apere de prorpiile noastre greseli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe blogu' asta e cu protejarea naturii si a animalelor
http://theodor1998.wordpress.com/