| Narfundo a întrebat:

Ce crezi despre moarte?!

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Moartea,ne este frica de ea,pentru ca ne place sa traim, si credem ca nu va fi la fel de frumos ''dincolo''. Dar moartea ar putea insemna un nou inceput, intr-o alta lume.

1 răspuns:
| DontHaveANamee a răspuns:

Depinde de cum vedem viaţa.
Căteodată unii cred că moartea este evadarea din probleme.
Alţii însă nici nu vor să se gândească la asta, lăsând, poate, in urmă persoane care chiar i.a iubit.

Pentru mine moartea e indiferentă. Câteodată nu mai pot face faţă problemelor şi mi-aş dori să mor, alteori există motive care mă fac fericită.