| CdeMetal a întrebat:

Ce deodorant sa folosesc?
Toate cele pe care le-am gasit pana acum simt ca elimina hormonii aceia care atrag femeile cand miros putin a transpiratie toate domnisoarele parca intra intr o stare de nebunie, dar cand aplic deodorant sunt ca si orisicare barbat, nu am nimic special, femeile nu de lasa abordate la fel de usor

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu spui, că fara deodorant umbla fetele dupa tine in genunchi, ca babele in pelerinaj!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da da, fix transpirația atrage femei lângă tine

| dullcat a răspuns:

Hormonii aia sunt specifici pielii in general, astfel ca nu provin doar de la subrat. Incearca cele de la nala, deodorant sub forma de crema.Pentru barbati au cu chiparos si inca ceva.

| relian a răspuns:

Foloseste ceva nou, ce nu au mai mirosit pana acum. Uite iti spun eu ce sa cauti si iti garantez ca o sa fii intrebat de femei, barbati ce deodorant folosesti.
Iara femeile care se pricep la parfumuri si care le plac parfumurile garantat or sa se uite la tine.
Dar nu-ti garantez ca se vor uita la tine ca la un barbat, se vor uita ca mirosi bine, restul tine de tine.

Abercrombie&Fitch FIERCE asta e colonia ce zic.Nu e cu hormoni cu rahaturi, este un parfum barbatesc care place oricui, garantat oricui, atit femeilor cit si barbatilor, ba unele femei chiar il folosesc.

Nu cred ca il gasesti in RO la magazine, dar il poti gasi pe net.Foloseste, mergi undeva la o petrecere si dupa sa spui daca ai fost intrebat sau nu.