| ღSคภ๔яค a întrebat:

CAre erau desenele voastre preferate de pe fox-kids? Mie imi placeau la nebunie Diabolik(si acum imi placebig grin)PT cei care se uita la Diabolik voi ce credeti isi va gasi parintii?

4 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Pai erau multe.
imi placea la nebunie viata cu louie, deoarece mereu radeam.il adoram p andi anderson si trebuie sa reunoastem ca acele desene cotin niste faze memorabile, p care nu le-am uitat nici pana in ziua d azi.chiar si acum ma uit la acele desene uneori.
imi mai placeau f mult copiii d a 402, nu neaparat pentru ca erau niste desene frumoase, dar ii placeau pataniile prin care treceau acei copii.
imi placea f multe princesa sissi.alaturi d acel desen animat am invatat ca merita oricand si contra oricui sa lupti pentru o iubire daca acea iubire e adevarata si persista in timp.
imi placea f mult piratul jack cel teribil.cand vedeam acel pirat radeam indiferent daca zicea sau i seintampla ceva amuzant sau ba.
si mai erau ceva desene cu o pisica.nu imi vine acum in minte numele, dar adoram pataniile prin care trecea familia care avea acea pisica.
imi placeau cam toate desenele d p fox kids, deoarece nu erau niste desene violete.imi amintesc ca ma uitam zile in sir la acel post tv si nu ma saturam d acele desene.

| JustMe a răspuns:

Imi placeau mult Copii de la 402, Viata cu Louie si Ce'i cu Andy?happy

| shtephie a răspuns:

Lumea lui bobie :X
Viata cu Louie
Printesa Sisi
Si mai erau cateva dar nu mai stiu cum se numesc happy
Dar cele mai originale au ramas tot Tom si Jerry sau Bugsbunny sau Familia Flinstone :X care sunt difuzate pe cartoon network si pe boomerang happy

| Gigiku a răspuns:

Piratul Jack cel Teribil. Capodopera a animatiei!