| PainTech a întrebat:

Ganditi-va la o persoana pe care o detestati. Ce puteti invata de la acea persoana?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ambiția, disciplina, curajul, creativitatea.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Destez prostia si ipocrizia din societatea romaneasca, pe zi ce trece invat cate ceva, nu trebuie sa plec in africa sau in trecut cu un milion de anii ca aici invat de toate

| GoldenZenith a răspuns:

Nu detest pe nimeni, dar exista persoane care îmi sunt antipatice.
Ce as putea să învăț de la ele? thinking Ipocrizia, cum sa fiu cu nasul pe sus etc etc.

| PainTech explică (pentru GoldenZenith):

Ma gandeam mai mult la calitati, decat la indreptarea defectelor.

| GoldenZenith a răspuns (pentru PainTech):

Din moment ce persoanele respective asta mi au arătat, nu am de unde sa le știu calitățile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VEzi primul raspuns

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Desi nu suntem pe placul tuturor,putem fi detestati de altii sau noi sa-i detestam pe acestia. Daca as detesta pe cineva,desi nu o fac,as invata de la acea persoana,ca indiferent de manifestarea acestei persoane, nu trebuie sa ne inteteseze modul in care traieste aceasta persoana si sa nu mai uram oameni ca poate aceasta nici nu stie ca eu o detest, si ca indiferent care ar fi motivul pe care o detest, ar trebui sa incetez.Tu poate urasti unii oameni pentru modul in care se manifesta insa daca vei inceta si vei aplica nepasarea, viata ar fi mai frumoasa.Meriti"a doua sansa"

| Kiwibibilă a răspuns:

Cum să bârfesc, nu ştiu.

| crazypop a răspuns:

Cum să nu creşti copii.

| PainTech explică (pentru crazypop):

Ma refeream la calitati, nu la indreptarea defectelor.