| anonim_4396 a întrebat:

Ce detestați cel mai mult la toamna și iarna? Mie mi se pare ca nu se mai termina și ca primăvara și vara durează prea puțin!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mizeria de pe jos, noroi, ploaie, zapada

| dullcat a răspuns:

Faptul ca se intuneca atat de devreme si am impresia ca s-a terminat ziua.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Si eu urasc asta!

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Mi se trage din clasele VI-VII cand aveam ore dupa amiaza si era pur si simplu horror sa ies la 7, sa ajung la 8 acasa si sa nu pot face nimic cum trebuie.

| Hyperion7 a răspuns:

Eu "detest", daca pot spune așa, mocirlele, atmosfera deprimantă și poleiul in cazul iernii.

| EestiSodalane a răspuns:

Întunericul.