| Zambet a întrebat:

Ce e mai bine sa porti? Sutien sau bustiera? >:

8 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Eu am 12 ani şi port sutien. Cred că sutienul te aranjează mai bine, mai ales dacă e din ăla Push - Up. Multă, multă sănătate! Apropo, eşti handbalistă? Merci.

| Ea12345 a răspuns:

Depinde ce porti. Daca porti o bluza de trening, merge si bustiera, dar daca e o bluzita eleganta, poti purta doar sutien.winking

| madalicious a răspuns:

Sutienul il recomand fiind mai bun.
Bustiera strange sanii, si nu-i lasa sa creasca asa cum trebuie.[Asa mi-a spus o vecina.]

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna,
depinde de varsta happy
daca ai 10 ani nu poti purta sutien [ sunt si exceptii ]. De la 15-16 ani in sus poti purta sutien si bustiera, de la aceea varsta cred ca este bine sa porti sutien. Sub 15- 16 ani e bina sa porti bustiera. In general nu se iau in considerare exceptiile happy. Dupa mine este mai bine sa porti sutie, cand poti purta [ ai ce sa pui in ele laughing scuze exprimarea happy ]

| symo_1115 a răspuns:

Depinde de marimea bustului ...in orice caz eu prefer sutienul

| ursuletzdiana a răspuns:

Pai depinde in mod special de varsta si de marimea saniilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din cate stiu eu sutien nu e bine sa porti de la o varsta frageda deoarece o sa ti se lase muschii pieptului, insa daca ai sanii destul de mari poti purta. eu am 15 ani juma si port sutien doar cand ma duc undeva, acasa stau fara sau cu bustiera asa ma simt mai bine. porti ceea ce te face sa te simti binewinking. te pup

| oana_1930 a răspuns:

Buna, depinde si de varsta si de ce iti place tie sa porti ca sa nu te jeneze