| anonim_4396 a întrebat:

Daca porti sutien sau bustiera o sa ti se lase in jos bustul?

Fundahappy

Răspuns Câştigător
| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Nu patesti nimicwinking Acum, depinde si de dimensiunea sanilor. Daca sunt mai mici, e bine sa porti bustiera, si daca sunt mai mari, e bine sa porti sutien. Daca nu vei purta nici sutien nici bustiera risti ca sanii tai sa ti se plosteasca. Funa? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| crissyyo a răspuns:

Pai eu port de ceva ani si am aproape 16, nu mi s-a intamplat nic de genu... doar au crescut... nu s-au lasat de loc inestetichappy Bafta!:*:*

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Funda? *

| DENISUKA19 a răspuns:

Nu o sa ti se lase in jos bustul.Doctorii recomanda purtarea sutienelor chiar si in timpul noptii pentru o mai buna susinere a bustului.

| madalina001 a răspuns:

Nici vorba de asa ceva.dar daca esti prea mica te-as sfatui sa nu porti sutien, ci bustiere..vei avea tot timpul sa porti si sutien..ai o viata intreaga inainte.