| User a întrebat:

Ce echipa din Romania credeti ca va lua titlul?big grin
dar de unirea urziceni ce parere aveti. trece in optimile UCL sau nu?big grin. stiu, cam aiurea intrebarile da` ma omoara plictiseala si noh.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca titlul va fi luat de Vaslui, Poli sau Rapid. Nu pot decat sa ma mandresc de faptul ca sunt roman cand vad performantele echipei Unirea Urziceni. Astept o victorie cu Stuttgart baietii. Hai Unirea! Hai Romania!

| Pho3nix a răspuns:

Daca Unirea face egal la Stuttgart, s-a calificat in primavara Europeana.
Dan Petrescu face o treaba foarte bun la Unirea si este antrenor foarte bun.

Campionatul e destul de strans, e greu de zis cine va lua titlul dar oricum...ma bucur ca sunt multe echipe care se bat pentru titlu. Poate ne mai creste si noua valoarea.

In schimb sunt dezamagit de evolutiile echipelor romanesti din Europa League. Din 4 echipe nu cred ca se va califica nici una.
Dar asta e...ne incanta faptul ca Unirea are MARI sanse sa se califice in optimi.

| kara a răspuns:

Draga Paul, pentru linistea ta, iti spun ca "da, Unirea are o echipa buna si un potential extraordinar". Dar titlul... ma tem ca se vor impiedica exact la ultimul prag. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urziceniu'