| matchpoint a întrebat:

Ce parere aveti? Va face Unirea Urziceni deseara un meci frumos?

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

Si un rezultat de egaliate ar fi bun, dar acum sa vedem... Scotienii sunt buni happy Va fi un meci greu.

Forza Unirea! Forza ROMANIA!

3 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Hmm, eu sper ca vor scoate un rezultat bun. happy

| Marry:X a răspuns:

Buna. Da, eu asa zic. Ca doar ei sunt campioni desi nu meritau acest titlu, Eu as fi vrut ca Timisoara sa ia titlul, dar na. C`est la vie. Pa pa:*

| night_crawler a răspuns:

Cred ca o sa fie un mezi de uzura in niciun caz de spectacol...se vor arunca mingi lungi pe atacanti... sper doar sa scoatem un rezultat bun pentru coeficientul nostruwinking