| codpenal2018 a întrebat:

Ce este Ospiciul și din ce cauză apare?
(Dacă ascult un audi-book cu afirmații pozitive, pot face o asemnea boală?)

3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Nu-ti pot scrie de ras! Citeste aici: http://www.dex.ro/ospiciu

| codpenal2018 explică (pentru Peridava):

Mersi, am găsit deaja răspunsul.
Un idiot a comentat la asta
------------------------------------------
Cum memorează mai repede subconștientul nostru?

Cuvinte spuse rapid sau în ritm normal

(Lucrez la un audibook cu afirmați pentru reprogramarea subonștientului.)

Mulțumesc! (PS: Pentru cunocători...)

(Am obseravt că sunt pe Youtube multe audio-book-uri cu afirmații spuse foarte rapid, încât abia apuci să le înțelegi )
Răspunstonguee tine poti face experiente, nu-i intereseaza pe altii.
In cel mai rau caz ajungi la un ospiciu, dar atunci nu-ti vei mai da seama.

| codpenal2018 explică (pentru Peridava):

Mersi, am găsit deaja răspunsul.
Un idiot a comentat la asta
------------------------------------------
Cum memorează mai repede subconștientul nostru?

Cuvinte spuse rapid sau în ritm normal

(Lucrez la un audibook cu afirmați pentru reprogramarea subonștientului.)

Mulțumesc! (PS: Pentru cunocători...)

(Am obseravt că sunt pe Youtube multe audio-book-uri cu afirmații spuse foarte rapid, încât abia apuci să le înțelegi )
Răspunstonguee tine poti face experiente, nu-i intereseaza pe altii.
In cel mai rau caz ajungi la un ospiciu, dar atunci nu-ti vei mai da seama.

Reprogramarea subconstientului este extrem de periculoasa si este chiar INTERZISA in media!

Risti amenzi foarte mari si chiar multi ani de puscarie daca esti dovedit cu asemenea manipulari.
(in unele tari, amenzile pot fi de ordinul sutelor de milioane de dolari si/sau inchisoare de peste 10 ani, in functie de gravitatea situatiei).

Daca totusi faci asemenea manipulari, le faci pe propriul tau risc.