| KateMiddleton a întrebat:

Ce experiente proprii ati avut? Ati invatat ceva din ele? Povestiti-mi va rog detaliat. Funda pentru cel mai bun raspuns! Mersi.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am invatat ca lumea nu mai e ce a fost odata, femeile isi urmaresc interesul nu le pasa daca cineva se intereseaza de ele pe plan sentimental si cel mai dur lucru e rata divorturilor care cresc pe zi ce trece, infidelitatea... trist.

| baddgirl a răspuns:

Cea mai recenta experienta,chiar urata pot spune,avuta a fost aceea de a-mi face un tatuaj pe incheietura mainii stangi.Mi s-a pus pata sa ma tatuez,nu mi-am luat toate masurile de precautie, si nu m-am interesat de ce fel de tus sa aleg pentru a face pasul acesta, si m-am lasat pe mana unui cunoscut care se ocupa cu asta, dar care foloseste un tus care in timp se decoloreaza, ceea ce necesita o a doua tatuare in acelasi loc.Pe langa asta,m-am luat dupa sfaturile unei fete care se tatuase si ea recent si am facut o infectie in toata splendoarea,care pentru a scapa de ea a fost necesar un tratament cu un antibiotic care se administreaza pe cale orala si unul care se adiministra pe locul infectat timp de o saptamana,iar in prezent aplic o crema pentru hidratarea si vitaminizarea pielii.
Ceea ce am invatat din intamplarea asta,este faptul ca atunci cand vrei sa faci un pas important ca acesta,ca totusi tatuajul este unul permanent, ceea ce inseamna ca o sa-l am toata viata, trebuie sa ma informez inainte si sa nu ma iau dupa sfaturile celor din jur, mai ales daca nu au habar cu exactitate, ci doar isi dau cu parerea happy