| JasonMcCann a întrebat:

Ce faceți când sunteți triști?

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu sunt tristă de mai bine de 3 ani și jumătate, încerc să supraviețuiesc.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Ies afara, ma plimb sau stau acasa si ma uit la un film de comedie

| mimiwewem a răspuns:

Plâng.

| Dariusuu a răspuns:

Ascult puțină muzică sau ies la plimbare.

| Crucified a răspuns:

Ascult muzica.hee hee

| nesuferit a răspuns:

Mananc varza murata cu lapte si imi trece

| JasonMcCann explică (pentru nesuferit):

Te apucă diareea și uiți de tristețe? big grin

| nesuferit a răspuns (pentru JasonMcCann):

Ma apuca o bucurie imensa din interior, si erupe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc cu parintii sau cu prietenii mei despre chestiile care m-au suparat.
Mi se mai intampla cateodata sa nu am chef sa vorbesc cu nimeni. Atunci ma inchid in camera si imi pun muzica la maxim in casti.
Cred ca ar cam fi timpul sa iti schimbi numele ala urat pe care ti l-ai alesbig grin

| JasonMcCann explică (pentru anonim_4396):

Eu urăsc să vorbesc cu familia straight face. Și numele nu este urât, doar spune adevarul big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JasonMcCann):

Foarte rau ca urasti sa vorbesti cu parintii tai si numele ala nu zice niciun adevar.

| JasonMcCann explică (pentru anonim_4396):

Ii urasc, cred ca stiu mereu adevarul, dar nu este asa... Tatal meu spune mereu ca trebuie sa fim o familie unita, dar daca i-as zice ca imi place de un baiat mi-ar spune „la varsta asta?". Trebuie sa fiu mereu atenta la ce zic, pentru ca de la orice mic lucru incepe sa-mi tina morala ore intregi. Din pacate trebuie sa vorbesc cu el seara, la cina, cand vine de la munca, dar incerc sa ne vedem cat mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica.
http://www.youtube.com/watch?v=UaEaEIfKo70

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult depressive black metal şi-mi trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Încerc să trec peste, ascult muzică.
Te pup!

| fadnox a răspuns:

Continui ceea ce faceam

| AleXisAleXis a răspuns:

Zambesc din orice lucru oricat de amuzant e sau nu.
Incearca sa-ti aduci aminte cat de mine te simteai atunci, adu`ti aminte de clipele frumoase si zambeste ( nu conteaza ca cine te vede te`ar putea considera nebun/a laughing )
Uita`te la ceva ce te face sa razi, asculta muzica dar nu trista ceva care de face sa te simti bine, iesi afara cu prietenii, uita`te la un film, invita pe cineva la tine si uitati`va la un film frumos.
Ai grija de tine

| mihnea123abc a răspuns:

Ma uit la tiveu

| Music4life a răspuns:

Incerc sa-mi iau gandul, de obicei merg in sanul familiei, mai vorbesc cu ei si-mi mai trece sau incerc sa gandesc pozitiv, ca fiecare parte negativa are o parte pozitiva in fond.
Sper ca ti-am fost de folos, bafta!

| Twix4Ever a răspuns:

Mananc Nutellahappy

| oBuburuză a răspuns:

Am un nenorocit de tic cand sunt trista bag in mine ciocolata, ascult muzica trista ( melodie in care ma regasesc ), ma uit pe geam sau plang ( e cel mai bine, asa te descarci )!

| LolyKissYou a răspuns:

Ascult muzica, Mananc dulciuri, Plang, Ma inchid in mine dar astept ca ceilalti sa ma intrebe ce am laughing si daca nu sunt bagata in seama pai le dau pe toate la naiba si nu mai vorbesc cu nimeni. Astfel fac cand sunt trista

| iulia a răspuns:

Asculti muzica... care probabil te va linisti... ..la mine merge:*
!