| davilla a întrebat:

Ce faceti cand nu puteti adormi?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma autosatisfac si adorm din nou

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imi asum noaptea alba.
Ascult chestii de genul https://youtu.be/s0KMpOsEyNY
Sau ASMR.

| Drimmero a răspuns:

Yt la greu

| Mosotti a răspuns:

Daca nu sunt obosit si ma simt bine deci nu am somn doar, fac ce imi place si aia e.
Daca nu pot dormi si in acelasi timp sunt f obosit sau mi-e rau de la oboseala e nasol, stau in pat cu speranta ca voi adormi.

| Celcestietot a răspuns:

Exact ceea ce se face si cand esti treaz, incearca sa iti faci tabieturile in caz ca nu poti adormi deloc, ori daca vrei sa adormi neaparat, data viitoare sa nu mai stai pe vreun device cu vreo 3 ore inainte de culcare sau incearca sa nu te mai gandesti la nimic si dormi la o temperatura scazuta!

| LPCTSTR a răspuns:

Pun frumos in casti un live cu muzica de la Spinnin' records si raspund pe TPU happywinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mănânc și citesc până obosesc.

| gemeni6226 a răspuns:

Ascult ceva foarte plictisitor sau monoton pe youtube.Cateodata mai ies pe terasa sa admir noaptea.

| gemeni6226 a răspuns:

Ma joc pe telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi imaginez diferite chestii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă uit la clipuri pe yt

| Reghqen a răspuns:

Stau pe telefon până îmi vine somn, dacă nu caut un film.