| Doarunaltutilizator a întrebat:

Voi cand va plictisiti de atata stat la TPU, sigur v-ati mai plictisit asa de el, pe ce site-uri mai intrati si ce faceti pe ele sau cu ce altceva va mai ocupati timpul liber de obicei ca sa va relaxati?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Vizionez filme documentare din domenii diferite iar intre activitatie zilnice nulta muzica buna a anilor '70-'80.

| Doarunaltutilizator explică (pentru corbulalbrosu):

Adolescentii din zilele noastre nu prea sunt interesati de diferse documentare, prefera sa stea pe facebook, sa isi faca selfiuri, sa se dea smecheri.Bravo

30 răspunsuri:
| DoarBogdan a răspuns (pentru whatevernvm):

Hei. Pe site-ul de la mine nu te-ai uitat? sad

| whatevernvm a răspuns (pentru DoarBogdan):

Care?

| DoarBogdan a răspuns (pentru whatevernvm):

Eporner, e in HDwinking

| whatevernvm a răspuns (pentru DoarBogdan):

Stiu ca iti plac mai mult cele cu animalporn.

| DoarBogdan a răspuns (pentru whatevernvm):

A... sabotaj? big grin

| whatevernvm a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sure

| Doarunaltutilizator explică (pentru whatevernvm):

Mai bine nu ma uitam la site-urile tale.
Esti tare ciudata.
Cred ca si parintii tai sunt de aceiasi parere.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Parintii mei sunt/au fost cei mai misto oameni happy

| Doarunaltutilizator explică (pentru whatevernvm):

Incep sa ma intreb daca tie iti merge mintea la ceva, ceva care nu e prostesc.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Ocupa-ti timpul cu framantari mai constructive

| Doarunaltutilizator explică (pentru whatevernvm):

Cum de tu esti campionul zilei? asta chiar e o framantare.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Greu de crezut, nu?

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

Bwuahahahah,cesite-uri pentru cultura si informatii!

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Mai ales cultura

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

Practica virtuala, ce sa mai!

| Drimmero a răspuns:

Site-uri sportive!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De obicei cand intru pe TPU intru si pe fb sau yt.
Si pe langa astea stau si vorbesc pe net.

| Florentina9210 a răspuns:

Facebook, Youtube, Yahoo email. Mai ma uit la un documentar despre nazisti sau despre paranormal.
Sunt in mare parte interesata de ''experimente'' efectuate de catre medici pe oameni!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Esti fana nazi?

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Eu mai intru pe http://freetvstream.in/

softpedia, fb, blog, ascult muzica, gmail, ador documentarele

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma pot declara '' fana'' ci doar curiozitatea e mare. Cel mai interesant video, e cel de pe youtube '' top 10 evil nazist'' de la all time 10. Explica doar esentialul.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Uita-te pe deep web, gasesti asa rahaturi de genul si psihopati distrusi si abandonati de soarta. Nu stiu de ce ai asa o placere sadica. Pe mine ma lasa rece acele specimene umane.Site-urile de genul trebuiesc eliminate!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Hei, stai! Nu as merge asa de departe. Am uitar sa mentionez faptul ca doar cele de pe youtube imi plac si cele in format documentar, care sunt accesibile de toata lumea. Acum probabil ca ma crezi vreo '' sadica'' sau ceva de genul. Logic ca nici pe mine nu ma bucura ceea ce au facut ei. Nu an un suflet asa rece!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ok,nu face nimic! Pur si simplu, pe site-ul ala se strang toti boschetarii internetului, iar pe langa asta, cei care vizioneaza ceea ce este acolo, mai si platesc. Bieti natarai!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

''Saracii copii bogati''. Ceva de genul. Cum ai putea sa platesti pentru a cauza suferinta unui om. By the way, uite un video interesant, chiar aseara l-am vizionat. https://www.youtube.com/watch?v=IwAzz05mNH8 Enjoy it!

| Cameliapantiru a răspuns:

Eu citesc, trimit e-mailuri prietenilor/colegilor/elevilor, ascult muzica, vizionez filme.

| blAster85 a răspuns:

Eu mai cotrobai pe yt, sau ma uit le vreun documentar etc etc, in rest o cafea o plimbare, muzica,...

| aLeXxX08 a răspuns:

Descopera.ro si 9gag(un site de meme-uri si chestii funny), vice.ro,digisport.