| KillMePlease a întrebat:

Ce faceti in cea mai mare parte a timpului vostru liber?

48 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Mă joc cu sentimentele oamenilor, cică.

| KillMePlease explică (pentru LoveSleep):

Urat din partea ta...laughing))))

| Mayar a răspuns:

Tot ce e necesar pentru viitorul meu.

Ar trebui sa scriu in roman ca sa precizez ce si cum big grin

| KillMePlease explică (pentru Mayar):

Probabil ar trebui... laughing)) Tu stii cel mai bine, nu-i asa?laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Cameliapantiru a răspuns:

Am timpul liber destul de limitat, ma impart intre catedra si munca de la birou, insa atunci cand am timp liber citesc, ascult muzica, ma intalnesc cu prietenii si merg la teatru, la opera si la concerte simfonice, uneori la expozitii, la plimbare cand e vreme frumoasa, uneori la o cofetarie/pizzerie, mai vizionez cate un film clasic si mai raspund uneori pe TPU. Dar in cea mai mare parte a timpului liber, daca trebuie sa aleg o singura activitate, citesc! Lectura e principalul meu hobby, de peste 20 de ani (inca din clasele primare).
Dar tu cum obisnuiesti sa-ti petreci timpul liber, ce activitati iti plac in mod special?

| LaughingKarima a răspuns:

Citesc.

| TiberiuFasole a răspuns:

Dorm. Pe bune, ma relaxez, daca n-am netul.

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Nanniii naniiiiii :3

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

Multumesc.

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Pentru?laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc cu Daisuki.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Si Daisuki cu tine. laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe TPU...ce as putea face...

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Eu stiu? Tocmai de aia am intrebat. laughing)

| GhostRider02 a răspuns:

Invat tongue

| KillMePlease explică (pentru GhostRider02):

Ooooooo, ce om invatat avem aiciiaaaa!laughing))(

| GhostRider02 a răspuns (pentru KillMePlease):

Trebuie trebuie

| SorinaSuciu a răspuns:

De cateva zile mi-am dezactivat facebook-ul asa ca am o multime de timp liber.
in general citesc, ies pe afara cu prietenii, ma joc pe PC sau alerg.
imi place sa fac sport si sa citesc (mai ales in timpul scolii pentru ca nu prea am colegi care sa se poata dezlipi de teme si sa iasa in oras)
tu ce faci in timpul liber?

| KillMePlease explică (pentru SorinaSuciu):

Si eu fac aceleasi lucruri... laughing

| SorinaSuciu a răspuns (pentru KillMePlease):

Geniile seamana laughing)

| KillMePlease explică (pentru SorinaSuciu):

Foartee adevarat. laughing