| Madalynutza28 a întrebat:

Ce fel de persoana crezi ca esti? Buna sau Rea? Rece sau Calda?

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Buna intrebare. Depinde de fiecare caz. stiu cand sa fiu rece si cand sa fiu calda, buna cine cine trebuie si rea la fel. Spre exemplu daca cineva se comporta furmos cu mine, nu am niciun motiv sa fiu rea happy. Sunt o persoana cuum trebuie, singurul meu defect din punctul acesta de vedere este ca ma enervez repede si tind sa fiu sarcastica/ironica (rea), desi nu ar trebui. big grin

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Doar sunt.

Nu există doar alb sau negru, care oricum sunt relative când vine vorba de natura umană.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Câte un pic din fiecare!
Nu sunt perfectă.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Ambele,depinde de caz

| Andrada003 a răspuns:

Buna! Eu pot fi si buna si rea.In general sunt foarte miloasa.Sunt cam timida. Uneori sunt rece dar sunt si calda.

| Musique a răspuns:

Toate.Aleg cum să fiu, în funcție de cum este persoana căreia mă adresez.

| Vans a răspuns:

Sunt rece, că la mine în cameră e răcoare, nu am apucat să mă încălzesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Unii imi spun ca sunt cu doua fete.
Depinde de situatie.
Pot fi si rea in anumite cazuri, dar si buna.
Sunt o persoana miloasa mai mult, multu imi spun ca sunt buna la suflet, timida etc.
Deci pot fi si rece, dar si calda.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rău/bun,undeva la mijloc.Sunt o persoană mai mult rece.Cald în anumite situații.

| Zatharra a răspuns:

Între este răspunsul la ambele întrebări pentru că depinde de situație.Cel puțin la mine așa e.

| 8mariastar a răspuns:

Toti din jurul meu ma considera o persona buna doarece ii ajut cand au nevoie de ajutor sunt buna la suflet nu injur urat.Si sunt clad pentru ca sunt politicoasa draguta cu toata lumea si...

| FearOfTheDark a răspuns:

1.nu pot spune ca sunt o persoana rea, dar nici una buna. Ceva intre as zice.
2.rece.

| Zoey112 a răspuns:

Cred ca sunt ambele depinde de situatie. Daca ma enervezi pot sa fiu rea si rece dar in general sunt buna si calda. stiu sunt foarte modesta laughing

| SebylVane1890 a răspuns:

Buna si rece...asta mi se pare mie.Dar nu ne putem pune singuri etichete, asta trebuie sa o faca persoanele care ne cunoasc cu adevaratbig grin