| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce fel de persoane sunteti? Optimisti,realisti,pesimisti, sau indiferenti?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai mult realistă, dar deseori cu o tentă optimistă (o prefer în detrimentul celei pesimiste).

| Bacemi a răspuns:

Realist romantic.

| RAY a răspuns:

Realistic,promovez ideea de realism mereu, indiferenta e buna cateodata, daca vad ca o persoana ma ignora o ignor nu ma milogesc de nimeni, nu traiesc sa ma placa alti, optimismul e bun dar nu exagerat trebuie sa gandesti rational, pesimist nu poti fi trebuie mereu sa incerci sa crezi ca vei reusi

| J0B0MAT a răspuns:

Din toate cate putin.

| RainmakerX a răspuns:

Realist. Cateodata si indiferent.

| OoBunnyoO a răspuns:

Cati realisti..sincera sa fiu cred ca si optimisitii si pesimistii se autocaracterizeaza drept realisti. Asa ca voi rupe eu acest cerc vicios si voi spune ca sunt o pesmista convinsa. laughing

| Suck a răspuns:

Indiferența mă caracterizează...dar am câte puțin din toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

realistă.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Mai mult pesimista decat optimista, dar depinde de situatie.indiferenta nu pot sa fiuhappy

| BlackOath a răspuns:

Unde este idealismul? laughing Nimeni? Ok...