| AlinnCC a întrebat:

Ce fel de temperament(coleric,flegmatic, melancolic, sangvinic) aveti dvs. si care credeti ca ar fi cel mai bun.(Argumente)

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

Sunt flegmatic și acesta tip de temperament pare a favoriza cel mai mult stabilirea unui echilibru psihic datorită caracteristicilor lui (le găsești la o căutare pe google).

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Melancolic. Te ajută mai mult pe parte creativă, ajutându-te să evadezi oarecum din realitate. Oricum eu personal îl apreciez mai mult.

| AirănMeidăn a răspuns:

ceva intre melancolic si flegmatic

| Deaad a răspuns:

Sunt melancolic si da, imi place sa fiu melancolic.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Temp. de artist dohh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu e melancolic
Idk îmi plac persoanele flegmatice :"3

| Kyılε a răspuns:

Sangvinic al meu. Tot asta cred ca ar fi cel mai bun. Majoritatea au acest temperament printre care ma aflu si eu.